Otomatik Kaşe

Otomatik Kaşe Siparişi Ankara

Kızılay kaşe arayışında olanlar için ihtiyacınıza uygun özelliklerdeki kaşe çeşitlerini uygun fiyat ve kaliteli hizmetle birleştiriyoruz. Ticaretin ayrılmaz bir parçası, işyeri verimliliğinin ilk gereci olan kaşeler, firmanızın tüm birimlerinde kullanabileceğiniz özelliklerde ve ebatlarda üretiliyor.

Firmanızın kimliğini ihtiyaç duyduğunuz her ortama pratik ve hızlı bir biçimde aktarmanızı sağlayan kaşeler, farklı ebat ve renk seçenekleriyle işletmenizin hızına hız katıyor.

Kaşeler; evraklar, zarflar, kurumsal yazışmalarınızda kullandığınız antetli kağıtlar ya da ürünlerinizin üzerinde bulunmasını istediğiniz tüm bilgilerinizi kolayca aktarabilmenin en hızlı yoludur.

Artık yazmaktan yorulduğunuz tarih ve numara bilgilerini tek bir hareketle hızlı ve üstün kalite baskısıyla kağıda aktarabilmenize olanak tanıyan numaratör kaşeler, işletmenizdeki yazarak harcanan zaman kaybını en aza indiriyor. Baskısını tarihe ya da numaraya göre istediğiniz an değiştirebileceğiniz bu kaşeler, özellikle muhasebe, ulaştırma ve dağıtım birimlerinin gözdesidir. Siyah, mavi, kırmızı ve yeşil tonlarında hazırlanan numaratör kaşeler istenen ebatlarda Kızılay kaşe hizmetlerimiz arasında.

Sizi Tanımlayan Bilgilerin En Hızlı Hali

Logolar, imzalar, adres bilgileriniz, vergi numaranız, iletişim bilgileri ya da mersis numaranızı her defasında kağıda aktarmak için yanınızda bir bilgisayar ve printer bulunduramazsınız. Kolay akılcıl ve kişiye, unvana ya da firmaya özel tasarımlarımızla, ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda kullanacağınız kaşelerimiz işyerinizdeki verimliliğini artırıyor.

Kızılay kaşe ihtiyaçlarınızı dakikalar içinde dilediğiniz ebat ve özelliklerde hazırlıyoruz.